top of page

G.BAR BRAVE

Автор: Таранова Ольга
Контактний телефон:
+380634370939
Пошта: olyataranova3@gmail.com
Мiсто: Київ
Рiк реалiзацii: 2022-й рік
Площа: 113м2
Фотограф: Мар”ян Береш

1.G.Bar - це міжнародна франчайзингова мережа б'юті-барів, яка була заснована у 2015 році в Києві.

Засновниці переосмислили класичний ринок салонів краси і створили новий модний простір - beauty bar.

G.Bar - це атмосфера нескінченної вечірки, економія твого часу і висока якість послуг.

2. G.BAR BRAVE - 6-й салон в Києві і 5-й проект київської мережі спроектований мною.

3.G.Bar Brave займає площу 113м2 в виробничьому корпусі колишнього заводу Арсенал, що єчастиною унікального історико-архітектурного комплексу Київської фортеці, який сформувався наприкінці ХVIII – середині XIX ст. Київська фортеця перебуває на державному обліку, як пам’ятка містобудування та архітектури національного значення.

4. Загальна естетика простору стала основою дизайну. Моїм завданням було гармонійно вписати салон краси в архітектуру будівлі Арсеналу і доповнити інтер'єр елементами стилю бренду лише там, де це доречно.

5. Всі салони G.Bar мають одну стилістику, проте для G.Bar Brave була прийнята концепція більш стриманого та мінімалістичного дизайну.Відповідно до концепції архітектурна складова дизайну має переважати над кольором, тому був обраний нейтральний колір практично для всіх поверхонь, а брендові синій і рожевий додавалися дозовано, як акценти.

6. Робота з пам'ятками архітектури - це завжди складний і відповідальний процес. Такі будівлі вимагають більшої уваги до реконструкції та мають певні обмеження щодо проведення будівельних і ремонтних робіт.

7. Справжнім викликом було спроектувати інженерні системи, які були повністю відсутні в підвальних приміщеннях Арсеналу. Заборона на будь-яке втручання в конструкцію, а саме прокладання штроб в цегляній кладці та перекриттях, ускладнювало завдання. Рішення звести до мінімуму будь-які видимі інженерні мережі та комунікації було прийнято відразу.

8. Особлива увага приділялась реставрації цегельної кладки, що мала здійснюватись цеглою того ж періоду, що і будівля. Було прийнято рішення залишити кладку в автентичному стані, звівши довгий і кропіткий процес реставрації до необхідного мінімуму.

Приховати ділянки кладки в неналежному стані вдалося завдяки монтажу гк екранів, та обшивки арок гк, що також стали елементами дизайну завдяки підвсвідці.

9.Простір G.Bar Brave складається з двох зал, що мають досить складну структуру і ряд конструктивних особливостей.Симетрична геометрія склепінь і арок, а також масивна колона посередині першої зали задали розміщення функціональних зон, що підпорядковувались цій геометрії..

10. Основна зала відкривається відразу з входу.

Перше, що бачать клієнти салону - це стійку ресепшену масивність якої, нівелюється глянцевою фактурою нержавіючої сталі.

Габарити ресепшену зумовлені багатофункціональністю. Він вміщує не тільки 2 повноцінних робочих місця, а й кондиціонер напольного типу, що зашитий в корпусі.

11. Ліва частина зали - зона догляду за волоссям і мейк. Тут розміщено 7 місць майстрів з двома великими арочними дзеркалами, що крім прямого призначення додають світа і легкості простору.

12.Обіграти бетонний виступ - армопояс під колоною вдалось розмістивши на ньому синій диван, простої графічної форми, який утворює собою зону очікування біля ресепшену.

13.В дальній частині зали за колоною розміщується зона манікюру.

3-х метровий стіл, радіусні форми якого органічно вписуються в загальну естетику приміщення був спроектований спеціально для G.Bar Brave. Це повноцінні робочі місця майстрів манікюру з розеточними групами, манікюрними витяжками та великою зоною зберігання інструментів.

14. Одним з основних візуальних акцентів, який помітно відразу з входу і поєднує обидві зали став арочний коридор, викрашений в синій колір з контурною led підсвіткою та світящимся лого.

Ця конструкція, що приховує багато інженерних комунікацій, гардероб та вхід в туалет згодом стала улюбленою фото зоною в салоні.

15.Друга менша зала - зона педикюру.

Бетонний подіум з підсвіткою, розроблений враховуючи досвід роботи з мережею G.Bar оптимально відповідає ергономіці роботи майстрів педикюру.

Більшість елементів педикюрної зони розроблені і виготовлені під замовлення для проекту.

16.G.Bar Brawe створювався під час війни. Його реалізація була поставлена на паузу через повномасштабне вторгнення.

Відновити роботи вдалось лише через 3 місяці після початку війни, в червні. Попри те, що вартість матеріалів виросла в ціні у 2-3 рази, частина виконавців пішла на війну проект був реалізований.

Будь сміливий як Україна.


bottom of page