top of page

Будівництво скейт-парку на території Батумського Нового бульвару м. Батумі , Грузія

Автори: Нос Юрій
Папуша Ганна
Федотова Любов
Назва компанії:
Архітектурна майстерня ПІНІК
Контактний телефон
+380 (50) 451 39 55
Пошта: Am.pinik@gmail.com
Рік створення проєкту: 2022
Рік будівництва: 2024
Місце створення проєкту:
м.Батумі, Грузія.
Площа проєкту:.4600м2
Фотограф: Сергiй Романенко

Завдання: створити дві активні за функцією зони на Новому бульварі, це скейт парк і памп трек, які розділені між собою існуючою пішохідною алеєю.

Спорт зони дуже активні, тому безпосередньо взаємодіяти з пішохідною транзитною доріжкою неможливо. Ідея полягає в тому, щоб поєднати дві активні зони між собою за допомогою зеленого мосту, утворюючи таким чином безпечний тунель для пішоходів. Мости утворюються в результаті роботи з геопластикою для памп треку та скейт парку. Геопластика також активно використовується для трибун або місць відпочинку людей.

Основою архітектурної композиції став пішохідний тунель, завдяки чому домінантою залишився пішохідний бульвар. Зелений міст стає унікальною архітектурною спорудою. Це не глуха труба, а цілий атракціон, адже у стінах передбачені великі вікна-отвори, звідки ми можемо спостерігати за життям на спортивному майданчику, а також за прекрасним небом і морем. Під арками тунелю розташувалися консольні лавочки, де можуть люди сховатися від спеки чи негоди.

Простота приносить чудові ідеї.

Концепція скейт-парку розроблена із залученням спортивної громадськості.

Детальніше про функції спортивних майданчиків:

Асфальтний памп-трек 1500 м2.

Памп-трек дозволяє пройти петлеподібну траєкторію з мінімальними зусиллями спортсменів. Висока швидкість заїзду забезпечується більш широкими фігурами майданчика за рахунок більш плавних траєкторій руху. Майданчик виконано методом геопластики на пошарово ущільненому ґрунті. Памп-трек розділений на 3 петлі, 1 - для початківців, дуже юних спортсменів. 2- для середнього рівня, де ви можете досягти пристойної швидкості і, можливо, зробити кілька повітряних рухів за рахунок втискання та вичавлювання велосипеда. 3 - найдовша лінія з елементами повітряних фігур, на яких можна виконувати трюки в повітрі.

Бетонний скейт-парк площею 1630 м2 спроектований за міжнародними стандартами.

Скейтпарк розрахований на різний рівень катання, є можливість проведення міжнародних змагань, більша різноманітність фігур як для новачків, так і для професіоналів. В скейтпарку є боул глибиною 1,5 метра, розділена на 2 рівні, форма боула дозволяє робити різні трансфери і використовувати його як еірбокс, приземляючись у радіусну приземку.

Цей скейтпарк створений для швидкого розвитку «Стріт» спортсменів та завдяки одному ініціативному батумському спортсмену.

bottom of page